Reiky je energie veškerého bytí, řízená moudrostí kosmu – je nekonečná a absolutni.

Účinek reiky je podobný účinku slunečních paprsků, dopadajících na zem, a my bychom si na to měli vzpomenout vždy, když vystavujeme svá těla slunečním paprskům a radujeme se z nich. Stejně tak jako dr.Usui nosil rozsvícenou lampu, aby neustále připomínal intenzivní léčivou sílu reiky.

Andělé reiky

Andělé a duchovní vůdci nám svou pomoc nevnucují. Je nutné se jim představit a požádat je o pomoc a požehnání.

 

Duchovní
principy

Alespoň pro dnešek zanechte starostí. Alespoň pro  dnešek zanechte hněvu. Ctěte své rodiče, učitele a starší lidi. Opatřujte si své živobytí čestným způsobem. Všemu projevujte vděčnost.

Energie reiki působí na mnoha úrovních a může být předána vkládáním rukou na příjemce nebo jednoduše jejím vysláním ve směru příjemce.

Reiki a příroda

Léčivá a vesmírná energie dokáže prospět všemu živému. Nejjednušším způsobem, jak svým květinovým silicím a olejům prodloužit jejich léčebné účinky, je vztáhnout nad ně ruce a požehnat jim energii reiki.

yoga-159810_640

Reiki a barvy

Blahodárné účinky barev při léčbě konkrétních zdravotních problémů jsou dobře známé. Na těle odpovídají jednotlivým čakrám. Například – když vás bude bolet v krku, zavažte si ho nějakým modrým šátkem. Je možné léčivé síly doslova vypít, a to tak, že budete pít pramenitou vodu ponechanou po nějakou dobu ve skleněné nádobě potřebné barvy. Energii reiki dodáme přiložením rukou. Užívejte opatrně a vždy pijte po doušcích pomalu a zlehka.

baby-102473_640

 

Reiki a reflexologie

Ošetření nohou reiky povzbudí celé tělo a vzhledem k pohodlné pozici těla je vhodné i v těhotenství. Na nohou a rukou jsou mapy všech systémů celého organismu, a to od narození až do posledních dnů lidského života.

 

Reiki a léčení

Léčení přítomných osob se provádí na masážním lehátku s příjemnou meditační hudbou. Je nutné, aby klient neměl žádné šperky ani hodinky. Mohly by rušit proudění energie. Po terapii je nutné hodně pít, sprchovat se, vyhýbat se alkoholu a odpočívat. Sezení trvá cca 1 hodinu a cena je 250 kč.

Léčení nepřítomných osob se provádí na dálku buď pomocí fotografie, kdy se terapeut naladí na třetí oko klienta a přes něj mu posílá energii. Druhá možnost je harmonizovat čakry na dálku s pomocí krystalů. Nikdy nevím, jak mě to povede, jak dlouho a kolik poslání bude potřeba. Cenu určuji až s klientem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.