Krásný den všem.
Ráda bych Vám dnes povyprávěla o krásné metodě, Kineziologii One Brain, která už mi v životě hodně pomohla a proto jsem se také rozhodla pomáhat skrze tuto metodu dál.Napíšu Vám jeden z mých příběhů, protože u klientů samozřejmě zachovávám mlčení.

Měla jsem období, kdy jsem pociťovala stres při odchodu někoho z mých blízkých. Bylo mi jasné rozumem, že se neděje nic divného. Ani v tom nebyl strach ze samoty, jen nepříjemný pocit z loučení. Rozhodla jsem se tedy, že se zeptám těla, co mi to vlastně říká. Co se děje při loučení s mým podvědomím. Teď už znám odpověď.

Moje matka občas v mém dětství odjížděla o víkendu studovat. Při loučení,  jestli se tomu tak dá říkat, mi maminka nikdy neřekla, že mě má ráda ani mě nikdy neobjala. A já jako malá holčička zažívala strach, jestli se vrátí. Potřebovala jsem pocítit její lásku. Mozek si tuto vzpomínku z dětství uložil a připomínal mi ten pocit i v dospělosti. Díky kineziologii jsem vzpomínku zpracovala a teď se mi žije v tomto ohledu dobře.

Kineziologie je krásná jemná metoda, která nám usnadní a pomůže pochopit,proč se nám dějí v životě různé bolesti, nemoci, strachy. Nebo proč nám nejde otěhotnět.

Nemoc je vlastně takový dárek, abychom si uvědomili, že v životě děláme něco špatně. Donutí nás to zamyslet se, zpomalit… Dětem bychom měli dávat stále najevo svou lásku. Vychovávat, ale láskyplně. Pokud by měl někdo zájem o nějaké informace k této metodě, napište mi do zpráv.

Pokud Vás tato metoda také oslovila, sdílejte prosím tento článek dál, ať se to dozví více lidí.
S láskou Martina Tichá