Tento příběh se konkrétně stal mně samotné. Ve svých 20 letech jsem si dělala řidičský průkaz. První jízdy mě asi jako každého provázely nervy a stres z každé jízdy. Nervozita mého instruktora tomu moc nepomáhala. Neustále mě peskoval a buzeroval, buď jsem jezdila málo u kraje, nebo zase moc uprostřed. Na každou další jízdu jsem chodila s čím dál větší nechutí. Když jsem se konečně přenesla přes všechny jízdy ke zkouškám, tak jsem testy a jízdy napoprvé udělala. Instruktor mě ještě stačil po zkouškách urazit tím, že jsem dostala papíry jenom na obličej…

Od té doby jsem jela autem jenom pětkrát. Vůbec jsem se ale při tom necítila dobře. Dokonce dojít jenom k autu pro mě bylo velice těžké. Nakonec to vedlo k tomu, že jsem auto přestala řídit úplně.

Když jsem se po letech dostala ke kineziologii, tak jsem si zkusila na toto téma nechala udělat odblok. Od té doby jsem se už nebála sednou zpátky za volant, ani jsem necítila napěti když jsem startovala vůz. Jízdu jsem si dokonce užívala a zpívala si při ní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.